Бюджет на 2018 рік

ДЕСЯТА СЕСІЯ

V пленарне засідання

РІШЕННЯ

12 грудня 2017р                                                                                №834-10/VII

____________________________________________________________________________________________

«Про Сільський бюджет на 2018 рік»

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 77 Бюджетного Кодексу України, та висновку постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку громади, житлово- комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади,

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

-   доходи сільського бюджету у сумі 33760,9 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету  33666,9 тис. грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 94,0 тис. грн., згідно з додатком №1 цього рішення;

-  видатки сільського бюджету у сумі 33760,9 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 33666,9 тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 94,0 тис. гривень;

2. Затвердити  бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду  33666,9 тис. грн. та спеціальному фонду 94,0 тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі  40,0 тис. гривень.

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2018 рік з сільського бюджету до районного бюджету  в сумі  5308,7 тис.грн. та до Гусятинського селищного бюджету в сумі 95,0 тис.грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.

5.  Затвердити  на 2018 рік  резервний  фонд сільського бюджету у сумі 50,0 тис. гривень.

6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

• оплата праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • забезпечення продуктами харчування;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
  • поточні трансферти населенню.

7. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільському голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

8. Сільському голові забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

9. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати затвердженого у кошторисах бюджетних установ.

10. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені ст. 64 Бюджетного кодексу України.

11. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статею 69-1 Бюджетного кодексу України.

12. Відповідно до ст. 23 Бюджетного Кодексу України надати право сільському голові Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади здійснювати перерозподіл видатків бюджету в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів сільського бюджету за кодами функціональної класифікації видатків та кодами бюджетних програм за загальним та спеціальним фондами бюджету, включаючи резервний фонд бюджету, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків за погодженням з постійною комісією з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку громади, житлово- комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування.

13. Надати право сільському голові Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади  протягом 2018 року приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету сільським бюджетом, та вносити зміни до сільського бюджету в межах бюджетних асигнувань у період між сесіями Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади  за погодженням комісією з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку громади, житлово- комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування.

14. Додатки № 1-3  є  невід’ємною частиною до цього рішення.

Сільський голова                                                        А.В. ГАЙДАШ