Гусятинський район, Тернопільська область

Васильковецьку Отг з робочим візитом відвідав голова райдержадміністрації В. Батіг

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг побував з робочою поїздкою в населених пунктах Васильковецької ОТГ.  Супроводжували  керівника заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда та Васильковецький сільський голова Андрій Гайдаш.

Віталій Батіг знайомився із використанням субвенції з державного бюджету Васильковецькій ОТГ на формування інфраструктури об'єднаної територіальної громади  згідно постанови КМУ від 7 червня 2017 р. № 410 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування  інфраструктури об'єднаних територіальних громад".

Відповідно даної постанови у громаді заплановано ряд масштабних проектів. Серед яких:  будівництво мережі водопостачання в с.Чабарівка Васильковецької сільської ради  Гусятинського району Тернопільської (перша черга); реконструкція комплексу відкритих площинних спортивних споруд в с.Васильківці; капітальний ремонт вул..Шкільна у селі Крогулець (ділянка від буд.№36 до буд.№27); капітальний ремонт школи в селі Нижбірок Гусятинського району (утеплення стін) на залишкову вартість реалізації проекту; будівництво мережі водопостачання в с.Целіїв (перша черга); капітальний ремонт  з встановленням твердопаливних котлів у існуючій  ЗОШ І-ІІ ступенів у селі Старий Нижбірок на залишкову вартість реалізації проекту; капітальний ремонт даху  дитячого садочка "Сонечко" в с.Нижбірок; капітальний ремонт даху  дитячого садочка "Дзвіночок" в с. Старий Нижбірок.

Представники влади побували у с.Васильківці,  Нижбірку та  Старому Нижбірку, де оновлюватимуться об’єкти соціально-культурної сфери даних населених пунктів.

Очільник району Віталій Батіг наголошував на дотриманні термінів виконання будівельних робіт та  належному контролі над освоєнням державних коштів.