Дата: 23.02.2017 08:37

19 лютого 2016 року у селах Старий Нижбірок та Нижбірок відбулись загальні сходи села. В ході заходів голова громади А. Гайдаш прозвітував перед громадами за результати виконання програми соціально-економічного розвитку за 2016 рік, основні досягнення громади та окреслив плани щодо майбутнього розвитку громади. Присутні схвально оцінили роботу громади у 2016 році.

Також під час громадських слухань було представлено ряд інвестиційних проектів, які викликали жваве обговорення у жителів сіл. В результаті дискусії один проект відхилили а інший знаходиться в процесі вивчення його впровадження.