«Хресна дорога. Тернистий шлях Ісуса Христа Сина Божого»

Дата: 04.04.2017 08:41

У суботу,  1 квітня,  жителі  с. Старий Нижбірок  мали можливість  переглянути духовну виставу «Хресна дорога. Тернистий шлях Ісуса Христа Сина Божого» у виконанні аматорського театру загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Колодіївка  Скалатської об’єднаної територіальної громади.

Театраліована вистава відбулася за сприяння голови Васильковецької громади Гайдаша А.В. та завідуючої сектором культури Дереворіз О.В.  Васильковецької ОТГ.

Разом  з аматорами-артистами глядачі співпереживали страшні сцени бичування Ісуса Христа, які розбудили в них приспану любов до Бога, до ближнього, щире каяття за власні гріхи.

Дякуючи майстерній грі акторів, парафіяни церкви Святих Петра і Павла отримали ту духовну поживу, якої  потребує добрий християнин.

Кожен  присутній  задумався над ціллю свого життя і по новому буде укладати свій шлях  у цій земній мандрівці. Адже знаємо, що Христос нас відкупив Своєю Дорогоцінною Кров’ю на Хресті, щоб ми мали життя вічне в небі.