Гусятинський район, Тернопільська область

26 травня відлунав останній дзвінок

26 травня  відлунав останній дзвінок для 678 школярів у  загальноосвітніх  навчальних закладах Васильковецької ОТГ.  Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Цього року стіни рідних шкіл покидають 71 дев’ятикласник та  32одинадцятикласники.

Для школярів останній  дзвінок – це старт літніх канікул, повернувшись восени за шкільні парти, їм буде про що розповісти друзям та вчителям.

В урочистих заходах , святкування останнього дзвоника взяли участь і представники місцевої влади, відділу освіти  та методичного кабінету Васильковецької ОТГ,  священики, які побажали  учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання, звучали слова безмежної вдячності всім педагогам. Їх життєва мудрість, глибокі знання, педагогічний талант творять майбутнє країни.

Кращих школярів було нагороджено похвальними листами, грамотами, грошовими подарунками.

Та найбільше вітань прозвучало для випускників. Головне – побажання  бути чесними і добрими людьми,  знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від їхніх  ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірити в себе, бути небайдужими, добрими та чесними людьми!