Відтворення подій бою під Крутами у Гусятині

Дата: 05.02.2018 09:03

«...Душу й тіло ми положим за нашу свободу...» - під такою назвою сьогодні на Залізничній станції селища Гусятин відбувалася реконструкція подій з нагоди 100-річчя бою під Крутами. За допомогою театралізованого дійства відтворено бій сторічної давнини.

Хвилиною мовчання вшановано пам’ять студентів, які 29 січня 1918 року полягли у нерівному протистоянні з більшовицькими військами армії Муравйова.

Під час заходу до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук та голова Гусятинської ОТГ Михайло Левицький. Керманичі влади згадували події біля залізничної станції Крут.

Участь у заході взяли також голова Васильковецької громади Гайдаш Андрій, заступник голови з гуманітарних питань Слободян Василь та заступник голови з фінансових питань Сливяк Ігор.

Також було вручено подяку учаснику АТО жителю села Старий Нижбірок Артимовичу Петру.