Гусятинський район, Тернопільська область

Фінальна частина XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини

26 червня 2016 року у селі Синьків Заліщицького району відбулася фінальна частина XXVI сільських спортивних ігор Тернопільщини. Право брати участь у них на попередньому етапі у напружених матчах з командами Бучацького, Борщівського та Теребовлянського районів здобула міні-футбольна дружина села Старий Нижбірок.

У півфіналі старонижбірчани зустрілися із лідером турніру командою села Великі Бірки Тернопільського району, яким пророкували перемогу на турнірі. Проте фаворити змагань недооцінили своїх суперників, за що і поплатились. У першому таймі Андрій Іванків, а у другому таймі двічі Михайло Кука встановили кінцевий підсумок матчу 3:0 на користь наших земляків, чим заслужили оплески та симпатії численних вболівальників змагань. В іншому півфіналі команда Бучацького району перемогла своїх суперників з Бережанщини з рахунком 5:1.

У вирішальному двобої зійшлися старі знайомі суперники: команди сіл Старий Нижбірок Гусятинського району та Зелена Бучацького району. І цей матч виправдав надії вболівальників подарувавши їм справжню боротьбу та неймовірну інтригу, яку любителі футболу зі стажем пережили у фіналі Ліги Чемпіонів у 1999 році.

За дві хвилини до закінчення матчу бучацькі футболісти відкрили рахунок, завчасно повіривши в успіх, сподіваючись нате, що забитий ними м’яч деморалізує їхніх суперників. Проте команда «Колос» продемонструвала справжній бійцівський характер і неймовірну волю до перемоги. Вже у наступній атаці масований наступ старонижбірківських футболістів приніс свої плоди, і Володимир Іванків зрівняв рахунок у матчі. До закінчення матчу залишалась одна хвилина. Однак бучацькі футболісти не впорались із своїм хвилюванням і в наступній атаці в їхніх воротах опинився ще один м’яч. Героєм епізоду став все той же Володимир Іванків. У футболістів команди суперника не вистачило ані сил ані часу для того, щоб переламати хід матчу, і фінальний свисток засвідчив перемогу команди «Колос» Старий Нижбірок у XXVI сільських спортивних іграх Тернопільщини зміні-футболу.

Щиро вітаємо наших земляків із цим знаменним досягненням.

Перемогу у турнірі здобували: Кука Іван, Кука Михайло, Іванків Володимир, Іванків Андрій, Іванків Петро, Іванків Назар, Безкоровайний Іван, Голич Микола, Стойко Володимир, Польовий Іван. Тренер – Калугін Ігор.

Команда висловлює щиру подяку голові Васильковецької сільської ради ОТГ Гайдашу А.В. за всебічну підтримку, а також заступнику голови Слив’яку І.В., який особисто займався організацією участі команди у змаганнях.

Тренер команди, Калугін Ігор