Гусятинський район, Тернопільська область

Участь у Всеукраїнському конкурсі стінгазет "Екологія починається з мене 2017!"

Вітаємо членів учнівського самоврядування нашої школи на чолі з головою Ванат Вікторією та педагогом-організатором Г.Р.Гедзик з черговою перемогою!
  Минулої весни вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі стінгазет "Екологія починається з мене 2017!", який проводиться за підтримки Міністерства Освіти і Науки України, на якому було представлено 4 роботи. І сьогодні вони отримали 3 дипломи переможців у номінаціях : " Ліси рідного краю. Як зберегти домівку для тварин та рослин", "Водні ресурси рідного краю. Як їх зберегти від людського впливу" і " Очистимо наше місто ( село, селище) від сміття", та подяку за активну участь у Всеукраїському конкурсі стінгазет " Екологія починається з мене 2017" та за сприяння популяризації національної культури чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля.
  Президентом громадської організації " Всеукраїнський молодіжний рух "Let`s do it, Ukraine" Юлією Мархель крім дипломів та подяки було передано браслети із логотипом організації, брошурки та смачні гостинці.