Відео нарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

Дата: 16.01.2018 09:09

Вчора голова районної державної адміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, заступники голови РДА, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, голови об’єднаних територіальних громад взяли участь у   відео нараді, яка відбулася  під керівництвом першого заступника  голови облдержадміністрації Івана Крисака.

Для обговорення на нараду були винесені такі питання:   про надання пільг, які фінансуються з місцевих бюджетів;    про нові моделі відносин мешканців багатоквартирних будинків з надавачами житлово-комунальних послуг та облік цих послуг;   про інвестиційну діяльність у сфері туризму в області;     щодо відзначення в області Дня Соборності України