Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"

Дата: 12.03.2018 09:16

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 Національним агентством України з питань державної служби оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році.

Методично-консультативну допомогу державним органам з питань організації Конкурсу та проведення підвищення кваліфікації державних службовців у рамках Конкурсу надає Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Основними завданнями Конкурсу, зокрема, є:
- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;
- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;
- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, принципів державної служби.

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

З умовами проведення Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайті Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування http://www.centre-kiev.kiev.ua/ або за телефоном (044) 455 47 23 (контактна особа – Захарченко Надія Павлівна, заступник начальника управління – начальник відділу розвитку професійних компетентностей державних службовців категорії “А”  Управління підвищення кваліфікації державних службовців ВЦПК).

Запрошуємо усіх державних службовців до участі у Конкурсі та щиро бажаємо успіху!

Додаткові матеріали
Постанова Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

У зв’язку з проведенням Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, державним службовцям, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно до 19 березня 2018 року подати до Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в райдержадміністрації:

- заяву про участь у Конкурсі;

- копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Конкурс проводиться серед державних службовців в номінаціях:

- “Кращий керівник” (беруть участь державні службовці категорії “Б” із загальним стажем державної служби не менше як три роки, з них на керівних посадах не менше як один рік);

- “Кращий спеціаліст” (беруть участь державні службовці категорії “В” із загальним стажем державної служби не менше як два роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.