Гусятинський район, Тернопільська область

Робоча зустріч заступника голови Гусятинської районної державної адміністрації Н. Галябарди та голови Васильковецької громади А. Гайдашем

15 липня відбулася робоча зустріч заступника голови Гусятинської районної державної адміністрації Н. Галябарди з Васильковецьким сільським головою ОТГ А. Гайдашем. Обговорили низку актуальних питань, які стосуються діяльності громади. Акцентувалася увага на виконанні бюджету громади за перше півріччя, про сплату за спожиті енергоносії, про стан інвентаризації земель. Сільський голова детально зупинився на питанні активізації інформаційно-розяснювальної роботи серед молоді призовного віку, військовозобовязаних щодо військової служби за контрактом.

Голова громади зосередив свою увагу під час зустрічі на впровадженні мікропроекту "Інноваційні енергоефективні заходи в дитячому садочку "Дзвіночок" с. Старий Нижбірок. Капітальний ремонт системи опалення з встановленням електроакумуляційного обігріву та комплексної геліосистеми. Було обговорено ряд інших важливих питань.