Голова Тернопільської ОДА вручив державні нагороди кращим жителям краю (фото)

Дата: 27.07.2017 09:20

Вчора, 26 липня, під час колегії обласної адміністрації голова Тернопільської ОДА Степан Барна вручив президентські нагороди кращим жителям краю.

Зокрема, за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Указом Президента України орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено заступника голови селянського (фермерського) науково-виробничого господарства «Коваль» Володимира Коваля. Орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробота, а почесне звання «Заслужений артист України» присвоєно артистові, провідному майстру сцени комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки» Петру Мризі.

№ 514/2016 від 19 листопада 2016 року

працівників агропромислового комплексу

нагороджено
орденом „За заслуги” ІІІ ступеня