Засідання виконавчого комітету Васильковецької сільської ради ОТГ

Дата: 19.07.2016 09:20

15 липня відбулося засідання виконавчого комітету Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Перелік питань:

1. Про виконання делегованих повноважень щодо забезпеченості законності правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
  2. Про план роботи виконавчого комітету Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на II-ге півріччя 2016 року.
  3. Про дозвіл на закриття дошкільного навчального закладу “Сонечко” в с. Чабарівка.
  4. Про заміну вивчення німецької мови на англійську мову з першого класу у загальноосвітній школі I-II ступенів в с. Старий Нижбірок.
  5. Про поховання і похоронну справу.
  6. Про розгляд заяв громадян.