Участь у відеонараді

Дата: 01.08.2017 09:28

У відео нараді, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни, взяли участь представники району на чолі із головою районної державної адміністрації Віталієм Батогом.

На порядок денний наради були винесені такі питання:

- про стан виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом в області;

- про стан ремонту автомобільних доріг у області;

-  про використання субвенції державного бюджету на будівництво-купівлю споруд для дитячих будинків сімейного типу та соціального житла для дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування;

-  про використання коштів для осучаснення матеріально-технічної бази опорних навчальних закладів, підтвердження золотих та срібних медалей випускників ЗОШ за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та ін..

Зваживши  на усі підняті під час наради проблеми та доручення, дані очільником області, Віталій Степанович провів   нараду   з   присутніми на відео нараді від району.  А це голова районної ради,  заступники голови РДА, представники об’єднаних територіальних громад,  районний військовий комісар, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь у нараді від васильковецької ОТГ взяв заступник голови з гуманітарних питань Слободян В. П.