Васильковецька громада
Гусятинський район, Тернопільська область

Чемпіонат Гусятинського району з футболу 2016 рік

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік І група

18.09.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Вікнини" Вікно

16

11

1

4

42

22

34

2

"Поділля" Васильківці

16

9

3

4

34

22

30

3

"Колос-Бровар" Сидорів

16

8

2

6

35

28

26

4

"Нива" Городниця

16

6

6

4

27

13

24

5

"ФК Постолівка" Постолівка

16

6

6

4

23

21

24

6

"Нива" Чабарівка

16

6

5

5

30

36

23

7

"Нічлава" Яблунів

16

7

1

8

49

37

22

8

"Медобори" Зелене

16

6

3

7

26

35

21

9

"Олімпія" Клювинці

16

5

3

8

29

33

18

10

"Нічлава" Коцюбинці

16

0

2

14

14

62

2

 

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік ІІ група (плей - офф)

18.09.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Сокіл" Жабинці

9

7

0

2

22

11

21

2

"Юність" Личківці

9

6

1

2

30

13

19

3

"Зоря" Хоростків

9

5

0

4

18

16

15

4

"Колос" Старий Нижбірок

9

3

1

5

11

19

10

5

"Чайка" Глібів

9

3

1

5

10

19

10

6

"Аркадія" Гримайлів

9

1

1

7

14

27

 

Результати 16 туру 18.09.2016р.

 

І група

 

Перехідний турнір

Коцюбинці - Яблунів

- : +

 

Старий Нижбірок - Гримайлів

1 : 4

Зелене - Сидорів

0 : 0

 

Личківці - Хоростків

2 : 1

Чабарівка - Городниця

1 : 3

 

Жабинці - Глібів

+ : -

Вікно - Васильківці

4 : 1

 

 

 

Клювинці - Постолівка

1 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік І група. Бомбардири

(станом на 18 вересня 2016 року)

 

Гравець

Команда

Голи

Чіх Володимир

«Вікнини» Вікно

20

Шастків Роман

«Нічлава» Яблунів

14

Білоус Тарас

«Колос-Бровар» Сидорів

11

Чорний Андрій

«Поділля» Васильківці

10

Адам'як Андрій

«Олімпія» Клювинці

9

Козелко Ігор

«Поділля» Васильківці

9

Троян Корнелій

«Колос-Бровар» Сидорів

8

Кука Михайло

«Нива» Городниця

8

Марцінковський Руслан

«Нива» Чабарівка

8

Косяк Іван

«Вікнини» Вікно

7

Олексюк Сергій

«Нива» Городниця

7

Рогатинський Володимир

«Нічлава» Яблунів

7

Гарасюк Андрій

«Нічлава» Яблунів

6

Клекот Степан

«Медобори» Зелене

5

Захарків Володимир

«Нічлава» Коцюбинці

5

Явний Володимир

«Олімпія» Клювинці

5

Шельвіка Володимир

«ФК Постолівка» Постолівка

5

Пасічник Степан

«ФК Постолівка» Постолівка

5

 


« повернутися до списку новин