Васильковецька громада
Гусятинський район, Тернопільська область

Чемпіонат Гусятинського району з футболу

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік І група

10.07.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Вікнини" Вікно

8

6

0

2

18

10

18

2

"Нива" Городниця

8

5

2

1

20

5

17

3

"Колос-Бровар" Сидорів

8

4

1

3

22

14

13

4

"Нива" Чабарівка

8

3

4

1

15

13

13

5

"Нічлава" Яблунів

8

4

0

4

27

18

12

6

"Поділля" Васильківці

8

3

3

2

12

10

12

7

"Олімпія" Клювинці

8

3

1

4

15

17

10

8

"ФК Постолівка" Постолівка

8

2

3

3

11

16

9

9

"Медобори" Зелене

8

2

1

5

9

21

7

10

"Нічлава" Коцюбинці

8

0

1

7

5

30

1

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік ІІ група (підгрупа А)

10.07.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Сокіл" Жабинці

8

5

1

2

21

8

16

2

"Юність" Личківці

8

5

1

2

22

15

16

3

"ФК Оришківці" Оришківці

8

5

1

2

17

10

16

4

"Колос" Старий Нижбірок

8

4

2

2

20

12

14

5

"Дружба" Нижбірок

8

1

1

6

10

24

4

6

"ФК Суходіл" Суходіл

8

1

0

7

8

29

3

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік ІІ група (підгрупа В)

10.07.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Зоря" Хоростків

8

5

1

2

16

11

16

2

"Аркадія" Гримайлів

8

4

2

2

25

16

14

3

"Чайка" Глібів

8

3

3

2

11

7

12

4

"Тернава" Перемилів

8

3

2

3

12

13

11

5

"Зоря" Самолусківці

8

2

1

5

15

22

7

6

"Зоря 2000" Увисла

8

2

1

5

9

19

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати 8 туру 10.07.2016р.

 

І група

 

ІІ група підгрупа А

Чабарівка - Постолівка

2 : 2

 

Жабинці - Старий Нижбірок

1 : 0

Клювинці - Сидорів

0 : 4

 

Нижбірок - Суходіл

4 : 1

Зелене - Васильківці

0 : 2

 

Личківці - Оришківці

4 : 2

Вікно - Яблунів

3 : 4

 

 

 

Коцюбинці - Городниця

1 : 5

 

 

 

 

 

 

ІІ група підгрупа В

 

 

 

Самолусківці - Увисла

5 : 2

 

 

 

Хоростків - Глібів

2 : 1

 

 

 

Перемилів - Гримайлів

3 : 4

 

 

 

 

 

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік І група. Бомбардири

(станом на 10 липня 2016 року)

 

Гравець

Команда

Голи

Чіх Володимир

"Вікнини" Вікно

9

Білоус Тарас

"Колос-Бровар" Сидорів

9

Кука Михайло

"Нива" Городниця

7

Олексюк Сергій

"Нива" Городниця

7

Шастків Роман

"Нічлава" Яблунів

7

Троян Корнелій

"Нива" Чабарівка

6

Козелко Ігор

"Поділля" Васильківці

6

Рогатинський Володимир

"Нічлава" Яблунів

5

Пушкаренко Роман

"Колос-Бровар" Сидорів

4

Гарасюк Андрій

"Нічлава" Яблунів

4

Коробій Іван

"Нічлава" Яблунів

4

Адам'як Андрій

"Олімпія" Клювинці

4

Явний Володимир

"Олімпія" Клювинці

4

Шельвіка Володимир

"ФК Постолівка" Постолівка

4

Шупер Роман

"Вікнини" Вікно

3

Балук Ігор

"Колос-Бровар" Сидорів

3

Клекот Степан

"Медобори" Зелене

3

Марцінковський Руслан

"Нива" Чабарівка

3

Рибачишин Назарій

"Нива" Чабарівка

3

Олійник Тарас

"Нічлава" Яблунів

3

Чорний Андрій

"Поділля" Васильківці

3

Лук'янов Сергій

"Вікнини" Вікно

2

Македон Іван

"Колос-Бровар" Сидорів

2

Троян Назарій

"Колос-Бровар" Сидорів

2

Вахрів Тарас

"Медобори" Зелене

2

Сливка Ігор

"Медобори" Зелене

2

Колтуцький Віктор

"Нива" Городниця

2

Захарків Володимир

"Нічлава" Коцюбинці

2

Бандурка Іван

"Нічлава" Яблунів

2

Мельник Сергій

"Олімпія" Клювинці

2

Нетеча Олександр

«ФК Постолівка» Постолівка

2

Цибульський Ігор

«ФК Постолівка» Постолівка

2

Пасічник Степан

«ФК Постолівка» Постолівка

2

Барчук Олег

"Вікнини" Вікно

1

Герман Олег

"Вікнини" Вікно

1

Волоцюга Андрій

"Вікнини" Вікно

1

Процик Володимир

"Вікнини" Вікно

1

Вітрук Віталій

"Колос-Бровар" Сидорів

1

Олексійко Ігор

"Колос-Бровар" Сидорів

1

Гіль Тарас

"Медобори" Зелене

1

Якубов Алішер

"Медобори" Зелене

1

Гапанович Ігор

"Нива" Городниця

1

Ковальський Володимир

"Нива" Городниця

1

Гузеляк Микола

"Нива" Городниця

1

Федишин Олег

"Нива" Городниця

1

Безкоровайний Микола

«Нива» Чабарівка

1

Печенога Петро

«Нива» Чабарівка

1

Муляр Володимир

«Нива» Чабарівка

1

Луцький Іван

«Нічлава» Коцюбинці

1

Панило Віталій

«Нічлава» Коцюбинці

1

Процанін Петро

«Нічлава» Коцюбинці

1

Матвіїшин Петро

"Нічлава" Яблунів

1

Олійник Назар

"Нічлава" Яблунів

1

Щербінін Ігор

"Нічлава" Яблунів

1

Павлік Володимир

"Олімпія" Клювинці

1

Побережник Михайло

"Олімпія" Клювинці

1

Федорчук Іван

"Олімпія" Клювинці

1

Ващишин Тарас

«Поділля» Васильківці

1

Пушкаренко Володимир

«Поділля» Васильківці

1

Петраш Сергій

«Поділля» Васильківці

1

Мех Михайло

«ФК Постолівка» Постолівка

1

 




« повернутися до списку новин