Гусятинський район, Тернопільська область

23 серпня відбулася V сесія Васильковецької сільської ради.

Порядок денний:

1. Звіт про виконання бюджету сільської ради за 1 півріччя 2016 року.
  2. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2016 рік.
  3. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти.
  4. Про затвердження переліку об’єктів на території сільської ради, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території відповідно до постанови КМУ від 24.06.2016 року №395.
  5. Про затвердження стратегії розвитку Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 рр.
  6. Про приймання шкільного автобуса на баланс та у власність сільської ради ОТГ відповідно до акту приймання – передачі комісії.
  7. Про звернення начальника відділу освіти Триснюк С. І.
  8. Про розгляд листа військового комісара Гусятинського РВК підполковника В. Я. Гладія.
  9. Про розгляд заяв громадян.
  10. Про затвердження розпоряджень прийнятих у міжсесійний період сільської ради.