В Васильковецькій школі розпочався тиждень дитячої та юнацької книги під гаслом «Під українським небокраєм книгу люблять і читають» .

Дата: 20.03.2018 09:44

Шкільним бібліотекарем та вчителем української мови і літератури Мельник М.П. проведено відкриття даного тижня в форматі виставки-запрошення « Добрий день, книжковий тиждень» та конкурсу колективного читання поезії між учнями та вчителями школи. Відбулося читання поезії Л.Костенко, з нагоди дня її народження, та перегляд інформаційно-пізнавальної презентації «Про те як створювалася книга».