Надання житлових сибсидій жителям краю - під пильною увагою

Дата: 05.09.2016 09:52

Питання щодо надання житлових субсидій жителям району знаходиться під постійним контролем  у райдержадміністрації.

Станом на 01.09.2016 року у районі  одержувачів субсидій  7948 осіб.

З початку року за призначенням субсидій звернулось  2706 осіб, з них вперше – 799 осіб та 1907 осіб за перерахунками.

Із закінченням опалювального сезону, та запровадженням з 1 травня 2016 року нових соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами (на газопостачання) проведено перерахунки субсидій для  10570       одержувачів.

В зв’язку із закінченням терміну призначення субсидій, для 3113 осіб, проведено перепризначення субсидій на новий термін.

З початку року проведено перевірку достовірності інформації про доходи та майновий стан для 431  одержувачів субсидії в результаті чого в 241 одержувачів виявлено подання неповної або недостовірної інформації про доходи та майновий стан.

З початку року нараховано субсидій на суму 120,8 млн грн..

Станом на 01.09.2016р. заборгованість  по субсидіях для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, перед надавачами послуг, становить – 96,6 млн. грн., та заборгованість перед населенням на тверде паливо (готівка) – 376 тис.грн.

На даний час управлінням проводиться наступна робота з питань надання субсидій:

- прийом документів на субсидію;

- призначення субсидій, для осіб, які звернулись вперше;

- перепризначення субсидії на новий термін;

- перерахунки субсидії в межах терміну призначення ;

- перерахунки в з’язку із поданням недостовірної інформації про доходи та  -

неповідомлення про зміни складу зареєстрованих.