Дата: 15.03.2017 09:57

Заступник голови Васильковецької сільської ради з гуманітарних питань В. Слободян взяв участь у нараді  голови районної державної адміністрації Віталія Батога  за участю голови районної ради Василя Бойчука, заступників голови райдержадміністрації Ігоря Гайдука та Надії Галябарди, керівника апарату райдержадміністрації Ольга Семеняк, керівників фінансового управляння Анатолія Ковальковського, відділу освіти РДА  Оксани Кащишин та представників об’єднаних територіальних громад.

Віталій Степанович окреслив перед присутніми  спектр питань, які винесені для розгляду. Перш за все, мова велася про  виплату заробітної плати технічним працівникам освітньої галузі. «Оскільки ми маємо перевиконання планових надходжень до бюджету, тому не бачу причин , які спричинили б заборгованість»,- наголосив очільник та дав доручення начальнику фінансового управління Анатолію Ковальковському вжити заходів щодо виправлення ситуації.

Також мова велася про передачу майна, яке належить районній комунальній власності, а знаходиться на території Гримайлівської та Коцюбинської об’єднаних територіальних громад. Для цього голови громад повинні звернутися із відповідними листами до районної ради, щоб розглянути дане питання на сесії районної ради.

Крім того, йшлося про виконання на території району Закону України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та здійснення заходів з благоустрою територій населених пунктів, придорожніх смуг та ін.. Дане завдання  Віталій Батіг доручив донести до усіх   голів сільських, селищних та міських рад.