Нарада щодо набору на службуза контрактом у Гусятинській райдержадміністрації

Дата: 08.11.2016 10:04

Питання призову на строкову військову службу в Збройні Сили України та виконання завдань щодо набору на   службу за контрактом стали предметом обговорення на нараді, яка відбулася під керівництвом голови районної державної адміністрації  Віталія Батога.

У нараді також брав участь  заступник обласного військового комісара  підполковник Андрій Миськів.

Представник обласного військового комісаріату охарактеризував стан справ із призовом громадян України та строкову службу в цілому по області та розповів, як виглядає Гусятинщина     на фоні інших районів. Підполковник наголосив, що завдання мають бути виконані. Також обговорено інші питання, які стосуються  завдань військового обліку, строкової служби та  служби за контрактом.

На нараді були присутні голова районної ради Василь Бойчук, заступники голови райдержадміністрації, представники правоохоронних структур, районний військовий комісар, представники  Гусятинської та Васильковецької об’єднаних територіальних громад, Копичинецької та Хоростківської міських рад, Гримайлівської селищної ради та інших структур. Васильковецьку об’єднану територіальну громаду на нараді представляла інспектор ВОС Юрчак Л. В.