Про проведення обласної дитячо-юнацької футбольної ліги і інше йшлося під час відеонаради, яку провів Ю.Юрик

Дата: 03.07.2017 10:06

Заступник  голови  райдержадміністрації Надія Галябарда, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів  гуманітарного спрямування, представники ОТГ взяли участь у відео нараді, яку  провів  заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик. Участь у нараді від Васильковецької ОТГ взяв заступник голови з гуманітарних питань В. Слободян.

Під час наради йшлося про проведення обласної дитячо-юнацької футбольної ліги, відзначення 75 річниці утворення УПА, захист баз даних  в управлінні праці,  проведення свята замків,  реформування бібліотечної системи, оздоровлення дітей,  виконання державної програми «Доступні ліки»,  збереження архівних фондів, забезпечення  комп’ютерною технікою  лікарів лікарських амбулаторій ЗПСМ. Також  говорили про попередні підсумки проведення ЗНО.

Після відео наради Надія Галябарда проведе нараду із  присутніми.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  Зоряна Свинарчук повідомила, що  у районі 11250 сімей є одержувачами житлових субсидій. На даний час  триває перепризначення субсидій, дія яких закінчилася в квітні 2017 року.

Головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Зоряна Стус  доповіла, що вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Гусятинської селищної ради прийматимуть участь  у чемпіонаті  обласної дитячо-юнацької футбольної ліги сезону 2017-2018 років у першій лізі у  вікових групах 2001-2002 р.н., 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н.. Також обговорено інші питання.

За результатами наради дано ряд доручень. Зокрема, доручено вжити заходів щодо захисту баз даних в  структурних підрозділах РДА, активізувати роботу ЦПМСД щодо підготовки програми  місцевих стимулів  для медичних працівників ЦПМСД на 2017 рік, узгодити план проведення громадських  слухань  із реформування бібліотечної системи, здійснювати заходи щодо проведення  дослідницьких робіт учнями загальноосвітніх шкіл району щодо  участі наших земляків в ОУН-УПА, приурочених 75-ій річниці утворення УПА та ін..