Гусятинський район, Тернопільська область

Візьміть участь в опитуванні: Яким повинен бути регіональний Центр підтримки підприємництва?

У Тернопільській області триває організація діяльності регіонального Центру підтримки підприємництва, що створюється на базі департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської облдержадміністрації. Його основне завдання —забезпечення інформаційної та консультативної підтримки для бізнесу при започаткуванні та веденні господарської діяльності на Тернопільщині. Основною перевагою даного Центру є те, що усі його послуги — безкоштовні.

Необхідність створення регіонального Центру підтримки підприємництва визначена представниками громадськості та бізнесу і обумовлена в Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва Тернопільської області до 2020 року.

З метою отримання побажань від громадськості області до 31 липня 2017 року відбуватиметься відкрите опитування.

Усіх охочих запрошуємо приєднатись до опитування, Ваша думка для нас важлива!

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ