12 березня 2017 року творчі колективи с. Васильківці вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.

Дата: 15.03.2017 10:16

На початку весняної пори український народ вшановує Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня минала 203-я річниця від його дня народження, а 10 березня – 156-і роковини смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

Майдан, Революція Гідності у черговий раз пробудили в наших душах незламний Шевченківський дух до становлення й розбудови Української незалежної держави, її утвердження в європейській спільноті.

Сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна розбудовуючись, змушена захищати власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.

Переконані, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства. Будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар. Тому святе Шевченкове ім’я об’єднує нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

І 12 березня 2017 року творчі колективи с. Василківці вшанували пам»ять Тараса Григоровича Шевченка. У концерті прозвучали легендарні твори Великого поета. Глядачі із великим захопленням та сльозами на очах слухали «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий». Ці твори усі знають напам»ять і разом з учасниками святкового концерту співали, і проживали разом з ними важке життя Великого Кобзаря.