Гусятинський район, Тернопільська область

12 березня 2017 року творчі колективи с. Васильківці вшанували пам'ять Тараса Григоровича Шевченка.

На початку весняної пори український народ вшановує Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня минала 203-я річниця від його дня народження, а 10 березня – 156-і роковини смерті.

Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемливої синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

Майдан, Революція Гідності у черговий раз пробудили в наших душах незламний Шевченківський дух до становлення й розбудови Української незалежної держави, її утвердження в європейській спільноті.

Сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна розбудовуючись, змушена захищати власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.

Переконані, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства. Будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар. Тому святе Шевченкове ім’я об’єднує нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

І 12 березня 2017 року творчі колективи с. Василківці вшанували пам»ять Тараса Григоровича Шевченка. У концерті прозвучали легендарні твори Великого поета. Глядачі із великим захопленням та сльозами на очах слухали «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий». Ці твори усі знають напам»ять і разом з учасниками святкового концерту співали, і проживали разом з ними важке життя Великого Кобзаря.