Васильковецька громада
Гусятинський район, Тернопільська область

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік І група

14.08.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Вікнини" Вікно

12

9

1

2

33

14

28

2

"Поділля" Васильківці

12

6

3

3

24

17

21

3

"Нива" Городниця

12

5

5

2

21

7

20

4

"Нива" Чабарівка

12

5

5

2

26

23

20

5

"Нічлава" Яблунів

12

6

0

6

43

27

18

6

"Колос-Бровар" Сидорів

12

5

1

6

28

26

16

7

"ФК Постолівка" Постолівка

12

4

4

4

16

20

16

8

"Олімпія" Клювинці

12

4

2

6

21

26

14

9

"Медобори" Зелене

12

4

1

7

18

34

13

10

"Нічлава" Коцюбинці

12

0

2

10

14

50

2

 

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік ІІ група (плей - офф)

14.08.2016р.

 

Команда

І

В

Н

П

Мз

Мп

О

1

"Сокіл" Жабинці

6

4

0

2

13

7

12

2

"Зоря" Хоростків

6

4

0

2

13

10

12

3

"Чайка" Глібів

6

3

1

2

9

7

10

4

"Юність" Личківці

6

3

1

2

12

11

10

5

"Колос" Старий Нижбірок

6

2

1

3

8

13

7

6

"Аркадія" Гримайлів

6

0

1

5

8

15

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати 12 туру 14.08.2016р.

 

І група

 

Перехідний турнір

Яблунів - Сидорів

1 : 3

 

Гримайлів - Старий Нижбірок

1 : 2

Городниця - Постолівка

0 : 0

 

Глібів - Жабинці

1 : 2

Чабарівка - Васильківці

4 : 1

 

Хоростків - Личківці

0 : 1

Вікно - Зелене

2 : 1

 

 

 

Коцюбинці - Клювинці

- : +

 

 

 

 

 

 

ІІ група стикові матчі

 

 

 

Нижбірок - Самолусківці

4 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чемпіонат Гусятинського району 2016 рік І група. Бомбардири

(станом на 14 серпня 2016 року)

 

Гравець

Команда

Голи

Чіх Володимир

«Вікнини» Вікно

15

Шастків Роман

«Нічлава» Яблунів

13

Білоус Тарас

«Колос-Бровар» Сидорів

10

Козелко Ігор

«Поділля» Васильківці

9

Чорний Андрій

«Поділля» Васильківці

9

Кука Михайло

«Нива» Городниця

7

Олексюк Сергій

«Нива» Городниця

7

Троян Корнелій

«Колос-Бровар» Сидорів

7

Марцінковський Руслан

«Нива» Чабарівка

7

Рогатинський Володимир

«Нічлава» Яблунів

7

Адам'як Андрій

«Олімпія» Клювинці

7

Захарків Володимир

«Нічлава» Коцюбинці

5

Гарасюк Андрій

«Нічлава» Яблунів

5

Шельвіка Володимир

«ФК Постолівка» Постолівка

5

 

 



« повернутися до списку новин