Васильковецька громада
Гусятинський район, Тернопільська область

Про впорядкування побутових відходів говорили в райдержадміністрації

В голови районної державної адміністрації Віталія Батога за участю голів Гусятинської та Васильковецької об’єднаних територіальних громад Михайла Левицького та Андрія Гайдаша відбулася робоча зустріч з представниками Агрохолдингу «Мрія» - директором департаменту маркетингу та комунікації Ноною Шмідік, директором благодійного фонду «Батьківський край» Василем Мартюком та іншими зацікавленими особами.

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/husyatynska/ua/122346/img_9864.jpg

 

Темою обговорення стало питання впровадження соціального проекту по впорядкуванню вивезення твердих побутових відходів в громадах і на території району.

 

 

Представники агрохолдингу запропонували учасникам зустріччі розглянути питання співпраці із підприємством, яке займається збором та сортуванням сміття. Зі свого боку вони готові закупити автомобілі і сміттєві контейнери для їх встановлення у тих населених пунктах, де «Мрія» здійснює обробіток пайових наділів.

 

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/husyatynska/ua/122346/img_9869.jpg

Обговорюване питання залишилось відкритим, потребує додаткового вивчення, адже проблема із утилізацією сміттєвих відходів у нашому районі уже набула розгорнутих масштабів.

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/husyatynska/ua/122346/img_9866.jpg« повернутися до списку новин