Привітання з Днем Конституції України

Дата: 24.06.2016 10:20

Шановна громадо!

Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України.

Прийнята 28 червня 1996 року нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувала національну ідею, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З повагою,

Васильковецький сільський голова ОТГ                                    А.Гайдаш