Гусятинський район, Тернопільська область

Гості з Луганської, Львівської та Закарпатської областей відвідали Васильковецьку громаду

25 квітня Васильковецьку територіальну громаду відвідали представники Львівської, Закарпатської та Луганської областей, яку очолював директор Офісу реформ у Тернопільській області  Віктор Литвинчук. Голова громади А. В. Гайдаш радо привітав гостей та . Гості знайомилися з інфраструктурою населеного пункту. Насамперед, відвідали спеціалізовану школу І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін.

Не залишили поза своєю увагою гості з області і Васильковецький ясла-садок «Сонечко». Як зазначила директор садочку, у дошкільному навчальному закладі функціонує три групи: ясельна, різновікова та старша. Комплектування груп здійснено у відповідності до віку та індивідуальних особливостей дітей, з урахуванням запитів та побажань батьків. В яслах-садку працює три гуртки: музичних інструментів, танцювальний та англійської мови,  які ведуть досвідчені спеціалісти.

Після відвідин садочка гості побували ще у будинку культури.

Під час зустрічі гості задавали голові громади А. В. Гайдашу багато різноманітних питань, щодо робочого процесу. Віктор Литвинчук, підводячи підсумки свого робочого візиту, додав, що інфраструктура населеного пункту налагоджена на належному рівні. Він відзначив  високий рівень дошкільних закладів, які обладнані і забезпечені на порядок вище від таких закладів в обласних центрах. За його словами, дошкільні заклади мають високопрофесійний виховательсько-педагогічний колектив, обладнані їдальні, пральні інші санітарно-побутові умови.