Гусятинський район, Тернопільська область

Започатковано централізований вивіз сміття у селі Чабарівка

Відповідно до правил благоустрою за ініціативи голови громади Гайдаша А.В., сектором економіки, інфраструктури та житлово-комунального господарства Васильковецької сільської ради ОТГ започаткований централізований вивіз сміття на території населених пунктів громади.

В п’ятницю 17 .06.2016 року цьому нововведенню було дано  успішний старт у с.Чабарівка. Дякуємо жителям  села за самоорганізацію, співпрацю та взаєморозуміння в плані збереження чистоти довкілля свого населеного пункту.

З 1.07.2016року централізоване вивезення побутових відходів  буде здійснено з домогосподарств усіх населених пунктів нашої об’єднаної громади.

В перспективі сектором економіки, інфраструктури та ЖКГ Васильковецької сільської ради ОТГ планується  вивезення сміття за окремими видами відходів.