Проведено перерахунок пенсій

Дата: 13.10.2017 10:40

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» перерахунок пенсій з 01 жовтня 2017 року проведено в автоматизованому режимі для пенсіонерів Теребовлянського та Гусятинського районів. З 01 жовтня 2017 року пенсії осучаснююються з використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн. Розмір  прожиткового  мінімуму  та  мінімальної  пенсійної  виплати з 01 жовтня становитть 1452,00 грн.

Перерахунок пенсій проведено для 33609 пенсіонерів. Додаткові видатки на виплату пенсій склали 7,7 млн. грн.  Виплату пенсій в жовтні  буде здійснено за двома відомостями: за основною відомістю пенсіонери отримають пенсію в старому розмірі (без перерахунку), за додатковою відомістю отримають доплату відповідно після перерахунку. Відомості на виплату пенсій своєчасно передані центру поштового зв'язку та банківським  установам.

Основним завданням Фонду є забезпечити виплату перерахованих пенсій у жовтні та провести активну інформаційно-роз'яснювальну роботу про зміни в пенсійному законодавстві, а поштовим відділенням та банківським установам - забезпечити  своєчасну  доставку  пенсій  до  закінчення  виплатного  періоду.