На Тернопільщині триває процес формування резервної армії

Дата: 05.09.2016 10:44

В рамках програми розвитку Збройних Сил України на Тернопільщині активно відновлюються загони територіальної оборони і формується резервна армія. Відтак, військовозобов’язані жителі області були відправлені на навчальні збори резервістів у військові частини Львівщини та Волині. Саме там протягом 10-ти днів вони підвищать рівень своєї підготовки, покращать та здобудуть необхідні військові навички.

«Сьогодні наша держава потребує висококваліфікованих та підготовлених солдатів і офіцерів. Саме зараз розпочався процес формування української армії за зразками таких країн Європи як: Естонія, Латвія, Литва, Швейцарія, Ізраїль. В рамках цього також проводяться і навчальні збори резервістів. Хочу зазначити, що кожен військовозобов’язаний житель Тернопільщини, який буде відправлений на ці збори отримає від нас повний пакет соціального захисту. Починаючи від проживання та харчування, закінчуючи отриманням подвійної заробітної плати: з місця своєї роботи і з боку держави, яка компенсує 10 днів проходження навчання», - наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

На навчальні збори були відправлені переважно учасники Антитерористичної операції, які після повернення з зони бойових дій перейшли до складу оперативного резерву.