На Тернопільщині оголошено День жалоби

Дата: 05.09.2016 10:48

Під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції трагічно загинув житель села Зеленче Теребовлянського району Тернопільської області, військовослужбовець  військової частини В 1428 номера обслуги артилерійської батареї солдат Микола Шевченко.

Згідно з розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації, Степана Барни 5 вересня у Тернопільській області оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблим у День жалоби на території області будуть приспущені Державні Прапори України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних та державних підприємствах та закладах, установах, організаціях на території області.

Також на Тернопільщині відмінять проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань. Крім цього будуть внесені відповідні зміни до програм аудіовізуальних засобів масової інформації, що діють на території області.