Участь заступника голови Васильковецької ОТГ Слободяна В. П. у відеонараді

Дата: 13.03.2018 10:54

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг за участю голови районної ради Василя Бойчука провів нараду із головами об’єднаних територіальних громад, керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб.

Під час наради йшлося про  співфінансування  таких комунальних  установ як Гусятинське районне радіомовлення, трудовий архів та  ГКП ФСТ "КОЛОС - СПОРТ ДЛЯ ВСІХ". Головам об’єднаних територіальних громад попередньо було розіслано листи щодо участі у співфінансуванні послуг, які надають мешканцям району вищезгадані комунальні установи. Варто зазначити, що голови ОТГ із розумінням віднеслись до даного питання, тому кошти на функціонування комунальних установ уже надійшли з боку громад.

Крім цього, під час наради обговорили питання про відшкодування за послуги зв’язку пільговим категоріям населення, пільгове перевезення та житлово-комунальні послуги. Роз’яснення з даного питання надавав  начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Соболь.  Голови об’єднаних територіальних громад запевнили, що це питання не залишиться поза їх увагою і уже на черговому засіданні сесії в ОТГ будуть розглянуті.