Васильковецька громада
Гусятинський район, Тернопільська область

На Тернопільщині відзначатимуть День захисника України

14 жовтня на Тернопільщині відзначатимуть День захисника України.  Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Степан Барна.
Заходи проводять з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.


Наразі утворено організаційний комітет з підготовки та відзначення в області Дня захисника України.
У рамках відзначення Дня захисника України в області відбудеться низка заходів. Зокрема, заплановано провести творчий звіт мистецьких колективів Борщівського району, Всеукраїнський фестиваль-конкурс патріотичного мистецтва „Захисникам Вітчизни” у смт. Вишнівець Збаразького району
У фойє приміщення обласної державної адміністрації та обласної ради планують встановити пам’ятний знак на честь Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції.У закладах освіти і науки області проведуть  науково-просвітницькі,тематичні заходи щодо захисту української державності.


Крім того, ветеранів визвольних змагань та учасників антитерористичної операції, активістів громадських організацій та рухів області з нагоди відзначення Дня захисника України буде відзначено нагородами.
У  церквах краю відправлять  молебні за Україну та український народ.« повернутися до списку новин