Участь заступника голови Васильковецької ОТГ Слободяна В. П. у відеонараді

Дата: 23.01.2018 11:02

Віталій Батіг, голова райдержадміністрації, взяв участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.
 На порядок денний винесено такі питання: про стан готовності сил цивільного захисту області до реагування на можливі надзвичайні ситуацій пов’язані з ускладненнями погодних умов; про підсумки призову громадян на військову службу у 2017 році та завдання на 2018 рік.
 У роботі взяли участь голова районної ради, заступники голови РДА, голови об’єднаних територіальних громад, районний військовий комісар, головні лікарі медичних закладів району, керівник райавтодору та ін.
Після завершення он-лайн наради, питання порядку денного обговорено на районному рівні.