Відділ освіти Васильковецької об'єднаної територіальної громади

Дата: 25.01.2017 11:06

13 січня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці відбулася інструктивно-методична нарада керівників навчальних закладів, на яку було запрошено голову Васильковецької сільської ради А.В.Гайдаша. Він ознайомив присутніх із бюджетом на 2017 рік та міжбюджетними трансфертами використання освітньої  субвенції у ЗНЗ у 2017 році.

Про постанову кабінету міністрів  щодо оплати праці від 28.12.2016р.та повноваження профспілки в ЗНЗ щодо гарантій діяльності, прав та оплати праці повідомив голова районної профспілкової організації В.М. Голубович.

Триснюк С.І. начальник відділу освіти ознайомила  із заходами щодо енергозбереження, лімітами на енергоносії, типовими штатними нормативами затвердженими МОН та довела присутнім пропозицію НМЦ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області про навчання посадових осіб за програмою  пожежної безпеки. Було обговорено стан виконання нормативно-правових актів, розпорядчих документів.

На нараді представлено головного спеціаліста відділу освіти  Рогу З.З., яка ознайомила з графіком атестаційної експертизи діяльності навчально-виховних закладів та  складом атестаційної комісії для проведення державної атестації ЗОШ І-ІІ ст. с.Целіїв та ДНЗ «Дзвіночок»,  та з порядком реєстрації у пробному ЗНО.

Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2016», проведення II туру Всеукраїнських учнівських олімпіад та атестацію педагогічних працівників у 2016/2017 н.р. доповіла завідувач методичного кабінету Фатюк Н.С.

Присутні були ознайомлені з проектом робочого навчального плану для старшої школи  запропонований МОН.

Вручено подяки директорам ЗОШ  І-ІІ ст. с.Крогулець, ЗОШ  І-ІІ ст. с.Ст.Нижбірок, ЗОШ  І-ІІІ ст. с.Нижбірок від центру зайнятості населення за участь учнів у конкурсі «Моя майбутня професія».