Програма фестивалю «Борщівська вишиванка» та «Борщів» на 18 вересня 2016 року

Дата: 15.09.2016 11:08

Програма фестивалю «Борщівська вишиванка» та «Борщів» на 18 вересня 2016 року:

11:00 - Відкриття виставки «Борщівська народна сорочка». Майстер-клас з технології крою, техніки шитва та вишивки борщівської сорочки за участю авторів книги «Борщівська народна сорочка» Людмили та Олексія Покусінських (центральна районна бібліотека).

12:00 -  Відкриття виставки вишиванок сіл району «Село моє у вишиванках розквітає і лине пісня понад краєм», декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва майстрів Тернопільщини (центр міста).
Виставка-розпродаж робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів району «Україно! Ти моя молитва!..» (майдан Свободи).

13:00 - Фестиваль борщу «Борщ’їв 2016»:
– майстер – клас з приготування борщу по рецепту народного артиста України Григорія Драпака за участю фольклорного колективу «Баламути» (Білорусія м.Мінськ),
– частування борщем, приготовленим сільськими господинями,
– концертна програма (майдан Незалежності).

15:00 - Фольклорно-мистецьке дійство «Чорна борщівська сорочка – краю мого оберіг» за участю обрядово-фольклорних, хорових, хореографічних, інструментальних колективів, вокальних ансамблів, солістів-вокалістів району та області, гостей: Героя України, лауреата Шевченківської премії, народного артиста України Василя Зінкевича; народного артиста України Григорія Драпака; Волинського Державного академічного народного хору; гурту «Рокаш» (м. Мукачеве); поета-пісняра Степана Галябарди (м.Київ); мистецьких колективів Київської, Хмельницької, Львівської, Луганської, Тернопільської областей (майдан Свободи).

Під час фестивалю проводитиметься благодійна акція по збору коштів для потреб воїнам АТО.