Гусятинський район, Тернопільська область

Звернення голови громади з нагоди Дня Чорнобильської трагедії

Шановні земляки

Катастрофа на Чорнобильській АЕС стала найбільшою техногенною аварією в історії людства, лихом планетарного масштабу, що призвело до численних людських жертв та непоправних екологічних наслідків. Відтоді ми відчуваємо усю незахищеність людства перед катастрофами подібного роду.

ЇЇ наслідки могли бути ще важчими і трагічнішими, якби в поєдинок з розбурханою атомною стихією з її перших хвилин не вступили наші ліквідатори різних професій. Завдяки їх героїчним самовідданим зусиллям вдалось проборкати ядерну біду

За порятунок України та всього світу ліквідатори Чорнобиля заплатили найдорожчим - власним здоров'ям. Тому турбота про ліквідаторів та потерпілих від Чорнобильської катастрофи належить до пріоритетних завдань роботи влади, найважливіших суспільних завдань.

Бажаємо, щоб ніколи на нашій землі не повторилось подібне лихо, щоб наслідки його не були такі відчутні для кожного з нас, а героям-ліквідаторам - кращого здоровя, достатку і злагоди в родинах, віри в те, що Україна завжди шануватиме своїх рятувальників!

Голова громади          А. В. ГАЙДАШ