На Тернопільщині Прем’єр-міністр України провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад

Дата: 09.12.2016 11:27

На Тернопіллі 8 грудня перебуває Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Разом з головою ТОДА Степаном Барною та головою облради Віктором Овчаруком Прем’єр, на базі загальноосвітньої школи в с. Скорики Підволочиського району, провів нараду з головами Об’єднаних територіальних громад області.
Як зазначив Володимир Гройсман, створення ОТГ – один з найважливіших напрямків реформи децентралізації, що нині реалізовується в державі. Завдяки надходженню до громад значно більшої кількості коштів, новостворені ОТГ мають можливість вирішувати проблеми, до яких роками не могли підступитися – ремонтувати дороги, обладнувати клуби, ФАПи та школи, створювати пожежні частини і поліцейські станції, тобто доводити більш якісні послуги безпосередньо до людей.
Голови ОТГ мали можливість донести свої проблеми і пропозиції безпосередньо до Прем’єр-міністра України. Зокрема, представники громад відзначили відсутність двох важливих законів, що не дає громадам можливості розвиватися – закону про дооб’єднання громад, а також приєднання населених пунктів, що розташовані на території інших районів. Володимир Гройсман наголосив, що ці зміни до законодавства справді на часі, отож, найближчим часом необхідні напрацювання будуть передані до Верховної Ради України.