Робоча зустріч голови Гусятинської районної державної адміністрації В.Батога та голови Васильковецької громади А. Гайдашем

Дата: 14.07.2016 11:31

Голова Гусятинської районної державної адміністрації В. Батіг провів робочу зустріч із головою Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади А. Гайдашем. Здійснено об’їзд сіл, які входять в громаду: зокрема с. Целіїв, с. Старий Нижбірок, с. Нижбірок та с. Крогулець. Оглянуто об’єкти, які мають реконструюватися цього року за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

В селі Целіїв  планується провести капітальний ремонт Центральної вулиці. На цій вулиці функціонують сільський клуб та церква.

У селах Чабарівка, Старий Нижбірок та Нижбірок  планується встановлення твердопаливних котлів в загальноосвітніх школах згідно робочих проектів. У селі Васильківці планується побудова нової сучасної паливної у загальноосвітній школі із застосуванням енергозберігаючих технологій. Також відбулася зустріч із директором Старонижбирківської загальноосвітньої школи М.  Кримською

В селі Крогулець  за кошти державного фонду  регіонального розвитку передбачено проведення капітального ремонту вулиці Шкільної.

В ході зустрічі також було обговорене питання щодо долучення до спів фінансування інвестиційних проектів регіонального розвитку та ряд інших актуальних питань.