Гусятинський район, Тернопільська область

Робоча зустріч голови Гусятинської районної державної адміністрації В.Батога та голови Васильковецької громади А. Гайдашем

Голова Гусятинської районної державної адміністрації В. Батіг провів робочу зустріч із головою Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади А. Гайдашем. Здійснено об’їзд сіл, які входять в громаду: зокрема с. Целіїв, с. Старий Нижбірок, с. Нижбірок та с. Крогулець. Оглянуто об’єкти, які мають реконструюватися цього року за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

В селі Целіїв  планується провести капітальний ремонт Центральної вулиці. На цій вулиці функціонують сільський клуб та церква.

У селах Чабарівка, Старий Нижбірок та Нижбірок  планується встановлення твердопаливних котлів в загальноосвітніх школах згідно робочих проектів. У селі Васильківці планується побудова нової сучасної паливної у загальноосвітній школі із застосуванням енергозберігаючих технологій. Також відбулася зустріч із директором Старонижбирківської загальноосвітньої школи М.  Кримською

В селі Крогулець  за кошти державного фонду  регіонального розвитку передбачено проведення капітального ремонту вулиці Шкільної.

В ході зустрічі також було обговорене питання щодо долучення до спів фінансування інвестиційних проектів регіонального розвитку та ряд інших актуальних питань.