Участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації

Дата: 26.07.2017 11:40

Голова райдержадміністрації Віталій Батіг разом із першим заступником голови РДА, головою районної ради, представниками ОТГ, керівниками структурних підрозділів та районних служб взяли участь у відеонараді під керівництвом голови облдержадміністрації.

До порядку денного включено такі питання: про стан ремонту автомобільних доріг у області; про стан використання та відтворення водних біоресурсів в області; про екологічну ситуацію в області; про фінансове забезпечення медичної галузі області; різне.

Після завершення відеонаради розглянуті питання проаналізовано на районному рівні.

Серед екологічних проблем району, які підлягають вирішенню, слід виділити: забруднення поверхневих вод унаслідок скидання неочищених або недостатньо очищених стоків, що пов’язано з відсутністю очисних споруд, фізичним і моральним зносом водопровідно-каналізаційних систем, недостатнім фінансуванням їх утримання, ремонту і реконструкції; недостатні обсяги утилізації відходів, відсутність обладнаних належним чином полігонів для захоронення відходів і, як наслідок, забруднення території (земель, лісів, водоохоронних зон водних об’єктів) промисловими та побутовими відходами; виснажливе використання біоресурсів та зменшення біорізноманіття.

Сесією Гусятинської районної ради затверджена «Програма охорони навколишнього природного середовища в Гусятинському  районі на 2017-2021 роки» із загальним об’ємом фінансування 27066,9 тис. гривень , втому числі з місцевого бюджету 2896,6 тис. гривень.

Керівники медичних закладів району доповіли про фінансове забезпечення медичної галузі району.

В.о. головного лікаря Гусятинської ЦКРЛ  А.В.Місяць зазначив, що станом на 24.07.2017 р.   поточна заборгованість за енергоносії -  відсутня; заробітню плату виплачено включно по липень місяць; нестача коштів становить: 700 тис.грн. на виплату  зарплати та 150 тис.грн. на єдиний соціальний внесок.

В.о. Гримайлівського  селищного голови Оксана Диць та Коцюбинський сільський голова Іван Воробець повідомили, що   про те, що  фінансування медичної галузі  повністю передано трансфертом районному бюджету.

Очільник району Віталій Батіг підсумував роботу наради, висловивши ряд зауважень для подальшого врахування у роботі.