Гусятинський район, Тернопільська область

ЗА КРОК ДО НАГОРОД

4 вересня 2016 року у місті Скалат Підволочиського району відбулася спартакіада «Краще спортивне село Тернопільщини» присвячена Дню фізичної культури та спорту. Участь у ній традиційно брали найспортивніші села з усіх районів області. Честь Гусятинського району захищала команда села Старий Нижбірок Васильковецької об’єднаної територіальної громади.

Очолювали делегацію заступник голови Васильковецької ОТГ Слив’як Ігор Володимирович та староста села Слободян Василь Іванович.

Команда брала участь у шести видах спорту, які були включені до загального заліку змагань, зокрема у міні-футболі, перетягуванні линви, гирьовому спорті, шахах, шашках та настільному тенісі.

Найкращого результату, вже вкотре, здобули футболісти, які, перегравши всіх своїх суперників, здобули золоті медалі спартакіади. Доречі, варто пригадати, що футбольна команда села Старий Нижбірок тріумфувала і на обласних сільських спортивних іграх, які проводились у селі Синьків Заліщицького району наприкінці червня цього року. Тож своєю перемогою підтвердила, що саме наші земляки на сьогоднішній день є найсильнішою міні-футбольною дружиною області. За команду чемпіонів виступали: Кука Іван – капітан команди, Кука Михайло, Іванків Володимир, Іванків Андрій, Іванків Петро, Костюк Роман, Голич Микола. Тренер – Калугін Ігор.

Також відмінний результат здобула і шахістка команди Душніцька Юля, яка продемонструвавши майстерну гру здобула почесне 2-ге місце. Ще більше радує той факт, що майстриня найдавнішої на планеті гри була наймолодшим учасником спартакіади, адже на момент змагань їй виповнилось лише 10 років, проте всі учасники змагання відносились до неї як до гідного суперника, що врешті – решт Юля і довела своєю грою.

Гарні результати були продемонстровані і в інших видах спорту, зокрема у перетягувані линви (Вархал Олег, Мальський Володимир, Олійник Мирослав, Каськів Ігор, Вівчар Віталій), шашкаш (Слив’як Ігор), гирьовому спорті (Калугін Ігор) та настільному тенісі (Калугін Ярослав).

В загальному заліку команда Старого Нижбірка із 124 балами посіла високе 4-те місце поступившись лише призерам с.Іванків Борщівського району (134 бали), с. Великі Гаї Тернопільського району (130 балів) та с.Вікторівка Козівський район (130 балів).

Команда та її учасники в підсумку були нагороджені кубком, медалями та грамотами Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос».