Голова Тернопільської ОДА Степан Барна запрошує жителів Тернопільщини на ярмарок

Дата: 05.04.2017 11:50

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна запрошує на перший у цьому році обласний сільськогосподарський ярмарок. Купити продукцію виробників Тернопільщини можна буде у суботу, 8 квітня.
    «Передвеликодній ярмарок дасть змогу кожному, хто його відвідає, придбати смачну та якісну продукцію наших місцевих виробників за доступною ціною - крупи, борошно, цукор, м'ясо, рибу, молочні продукти, овочі, яблука, мед… Дуже важливо, щоб кожен скористався цією нагодою, адже на Тернопільщині вирощують та виробляють те, що смачне і корисне до споживання. Переконаний, що ті, хто придбає товари, зможуть відчути переваги українського, а саме – тернопільського, над імпортним», – наголосив Степан Барна.
   Як уже повідомляли в облдержадміністрації, на ярмарку будуть представлені понад півтори сотні товаровиробників з усіх районів області.
Ярмарок діятиме в м.Тернополі на чотирьох локаціях:
вул. Дружби-Миру;
вул. С. Бандери, 15 (майданчик біля центрального стадіону);
вул. Протасевича, 12 (масив «Східний»);
вул. Л. Курбаса (майданчик біля ринку «Галицький»).
Торгівля розпочнеться о 08:00 год.