ФК "ПОДІЛЛЯ" володар кубку району з футболу "Золота осінь -2016"

Дата: 01.12.2016 11:56

27 листопада 2016року відбувся фінал кубку  ,,Золота осінь - 2016’’      між   командами    ФК,, Медобори’’ с.Зелене  та  ФК,,Поділля’’   с.Васильківці. Матч відбувся на стадіоні,,Збруч” смт. Гусятин.

У першому таймі на 27хв відзначився гравець команди ФК,,Поділля’’ Мороз Назар, з рахунком 1:0 команди пішли на перерву.  У другому таймі під важким натиском суперника команда з с. Васильківці  змогла забити другий переможний гол, відзначився Чорний Андрій на 75хв.  Матч закінчився з рахунком 2:0. Зразу після закінчення гри голова Гусятинської районної федерації футболу  Будзінський Володимир та директор ГРКП ,,ФСТ Колос – спорт для всіх’’ Кузик Антон провели  нагородження команд та вручення грамот та медалей а  переможець нагороджений також кубком  ,, Золота oсінь’’.

Щиро Вітаємо команду ФК,,Поділля’’ с.Васильківці з перемогою та бажаємо нових досягнень у майбутньому!!!  =)