Відбулася чергова відеонарада під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни.

Дата: 27.06.2017 11:56

У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, представники  об’єднаних територіальних громад області, керівник  райавтодору та інші посадовці/ Участь у відеонараді від Васильковецької громади взяв її голова  А. Гайдаш.

На порядок денний  наради були винесені такі питання:

про стан ремонту автомобільних доріг у області;

про стан перепризначення субсидій в області;

про підготовку до опалювального періоду в області та стан розрахунків за спожиті енергоносії;

про підсумки проведення посівної компанії та завдання щодо збирання зернових і технічних культур сільськогосподарськими підприємствами області та ін..

Після відео наради Віталій Батіг  обговорив  стан виконання піднятих питань в районі.

Так керівник дорожнього пункту доповів, що з 26 по 30 червня 2017 року Гусятинським ДРП планується виконання ремонтних робіт на автодорозі Тернопіль – Скалат – Жванець (ділянка від      с. Раштівці-Малі Бірки в сторону смт.Гримайлів). Планується також побілка моста на р.Збруч, на автодорозі Галич-Сатанів та Гусятин-Копичинці скошування трави.

Щодо підготовки об’єктів  житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи  в осінньо-зимовий період 2017/2018 року, зазначалося, що дане питання знаходиться на контролі в   райдержадміністрації. Ведуться підготовчі роботи до осінньо-зимового періоду 2017/2018 року, а саме: проводиться поточний ремонт приміщень та обладнання газових котелень і паливних, перевіряється справність систем опалення.

Проведено аналіз використання у 2017 році електричної та теплової енергії, природного газу, послуги з водопостачання та водовідведення. Заборгованість по виставлених рахунках станом на 20.06.2017р. відсутня.

Визначено об’єми закупівлі твердого палива для стабільної роботи котелень закладів освіти. Протягом липня 2017 року передбачається проведення процедури закупівлі вугілля та дров.

Станом на 23.06.2017 року заборгованість по енергоносіях становить 264,4 тис.грн., в тому числі по теплопостачанню – 45,4 тис.грн., за природний газ – 219,0 тис.грн. Дане питання знаходиться на особливому контролі. Здійснюються заходи щодо  ліквідації боргів.

Розглянуто інші питання.

Очільником за результатами наради  дано ряд доручень відповідальним виконавцям.