У відеонараді при заступникові голови обласної державної адміністрації Юрію Юрику взяли участь представники району

Дата: 05.04.2017 12:00

Сьогодні у райдержадміністрації відбулася відео-нарада при заступникові голови обласної державної адміністрації Юрію Юрику з питань виконання протокольних доручень гуманітарної галузі від 7 березня 2017 року. З боку району участь у нараді взяли заструпник голови райдержадміністрації Надія Галябарда,керівники структурних підрозділів гуманітарної галузі та інші зацікавлені особи. Участь у нараді від Васильковецької громади прийняв заступник голови з гуманітарних питань В. Слободян.

Резюмувала розгляд питань на районному рівні заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда.