Гусятинський район, Тернопільська область

Вітання з Днем працівників культури

Привітання з Днем працівників культури

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Шановні працівники культури!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів

Добра, Любові і Краси !

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Васильковецький голова                                А. В. Гайдаш