Про стан роботи із зверненнями громадян йшлося під час відеонаради

Дата: 10.07.2017 12:10

Голова районної державної адміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, заступники голови РДА, голова Васильковецької ОТГ та представники Гусятинської, Коцюбинської та Гримайлівської об’єднаних територіальних  громад,  керівник райавтодору та інші посадовці взяли участь у відео нараді, яку провів голова облдержадміністрації.

На нараді піднято питання ремонту автомобільних доріг у області; здійснення  комплексу заходів з питань реформування бібліотечної системи в області; про стан роботи із зверненнями громадян в обласній державній адміністрації у першому півріччі 2017 року;  про підготовку до проведення Загальнонаціональної прощі в с. Зарваниця та ін..

Після завершення відео наради Віталій Батіг обговорив із присутніми порушені питання.

Зокрема, що стосується звернень громадян, то очільник   доручив активізувати  роботу щодо здійснення виїзних днів прийому громадян заступниками голови райдержадміністрації. Наголошувалося й на дотриманні термінів   розгляду звернень громадян та вчасному інформуванні заявників.

Також обговорено інші питання.