Завдяки «PROZORRO» в області зекономили майже 10 млн. грн.

Дата: 26.10.2016 12:15

Понад 9,6 млн гривень зекономлено завдяки системі електронних закупівель «PROZORRO» на Тернопільщині.
Про це повідомила  директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник на колегії обласної державної адміністрації.

«Станом на 19 жовтня  328 організаторів Тернопільської області оголосили 2855 закупівель, у яких взяли участь 1534 учасники зі всієї України. Планова сума закупівель становить 318,0 млн гривень, в тому числі сума завершених тендерів – 165,8 млн гривень (1500 завершених тендерів). Сума підписаних контрактів становить 147,4 млн гривень (1477 підписаних контрактів)», - констатувала Галина Воляник.
За словами директора департаменту, серед районів закупівлі на найбільші суми оголошено у Теребовлянському (11626,9 тис. грн), Підволочиському (8191,1 тис. грн.), Заліщицькому (6326,8 тис. грн), Гусятинському (5476,2 тис. грн.), Борщівському (5110,5 тис. грн) районах та м. Тернопіль (58455,8 тис. грн.).