Святковий концерт до Дня матері

Дата: 16.05.2017 12:24

Хіба буває свято тепліше і щиріше за День матері?
Лише найприємніші почуття, найцінніш іспогади, вічна і незгасаюча любов пов’язують матір і дитину. Тому оминути це свято неможливо.
От і учні нашої школи, під керівництвом членів учнівського самоврядування та окремих педагогів школи, організували та провели проект «Мати – вічної любові джерело». В рамках даного проекту було виготовлено і рознесено 18 вітальних листівок для багатодітних матерів, 8 листівок для матерів воїнів АТО. Створено власними руками подарунки для матерів. Організовано великий творчий концерт під однойменною назвою, на якому, крім пісень, віршів та танців, булопродемонстровано 2 великіпісенно-хореографічні постановки, 3 літературно-танцювальні композиції, 5 сюжетних сценок. Задіяно учнів 1-10 класів, долучено дитячий садочок «Сонечко» та танцювальний квартет з минулорічних випускників нашої школи. Запрошено меценатів школи, відділ освіти та коллектив працівників Васильковецької сільської ради ОТГ.